Dwa sparingi Polonii Świdnica

Trzecioligowcy przegrali i zremisowali jednego dnia

Dwa sparingi jednego dnia rozegrali piłkarze trzecioligowej Polonii Świdnica. Najpierw przegrali na wyjeździe 1:2 z II-ligową Miedzią Legnica. Świdniczanie objęli w tym meczu prowadzenie już w 4. minucie po golu Szuby. Jeszcze do przerwy, wyrównującą bramkę strzelił jednak Zakrzewski i ten sam zawodnik zaliczył decydujące trafienie po zmianie stron. W drugim meczu kontrolnym Polonia już na swoim boisku zremisowała 2:2 z Iskrą Gózd, zespołem radomskiej klasy A. W tym spotkaniu gospodarze grali przede wszystkim juniorami oraz zawodnikami, którzy w pojedynku z Miedzią spędzili na boisku mniej czasu. Świdniczanie i w tym spotkaniu pierwsi objęli prowadzenie. W 25. minucie bramkę strzelił Domański. Co prawda w 33. minucie goście wyrównali, ale w 38. minucie Czoch strzelił gola dającego Polonii prowadzenie 2:1. W drugiej połowie Iskra jednak zdołała wyrównać.

Miedź Legnica – Polonia Świdnica 2:1 (1:1)

Polonia: I. Pierzga, Bielski, P. Salamon, Lato, Szewczak, zawodnik testowany, Śmiałowski, Łagiewka, Szuba, N. Pierzga, Stachyra oraz Stitou, M. Salamon, Domański, Luber, Morawski, Ziętkiewicz.

Polonia Świdnica – Iskra Gózd 2:2 (2:1)

Polonia: Stitou, Luber, M. Salamon, Wirchniański, Krzykalski, Miętkiewicz, Morawski, Domański, Ł. Szuba, Goździejewki, Klimczak oraz Bęc, Iwan, Czoch, Sz. Borowy, Pikos, Gładysz, Rosiak, Szokało, Dyszy, Turzański, Rodak.