MZBM Bielawa: Są wolne mieszkania

MZBM Bielawa: Są wolne mieszkania

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

MZBM Bielawa: Są wolne mieszkania, które czekają na najemców. To lokale o powierzchniach od 12 do 45 m2, położone między innymi przy ulicach Kasztanowej, Słonecznej, Nowobielawskiej czy Żeromskiego

MZBM Bielawa: Są wolne mieszkania
Po raz kolejny w tym roku MZBM Bielawa ogłasza nabór wniosków na wolne lokale mieszkalne. Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku (druk zaświadczenia o dochodach oraz wniosku o najem), można otrzymać w siedzibie spółki (ul. 3 Maja 48) lub pobrać ze strony internetowej www.mzbmbielawa.eu. Formalności należy dopełniać w terminie od 11 do 19 września w MZBM Bielawa.

MZBM Bielawa: Mieszkania dla Ciebie


- Jak zawsze przed złożeniem wniosku można obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania. Tym razem do wynajmu spółka proponuje kilkanaście mieszkań o powierzchniach od 12 do 45 m2, położonych między innymi przy ulicach Kasztanowej, Słonecznej, Nowobielawskiej czy Żeromskiego – mówi Daniel Dubas prezes MZBM Bielawa.
MZBM Bielawa: Będą komisje
Złożone wnioski rozpatrywać będzie społeczna komisja mieszkaniowa, składająca się z osób reprezentujących m.in. stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Posiedzenia komisji są jawne i otwarte dla osób ubiegających się o lokale. Proces przyznawania mieszkań odbywa się w oparciu o uchwałę Rady Miejskiej Bielawy w sprawie zasad i trybu wynajmowania lokali.
Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela Dział Lokalowy MZBM Bielawa – tel. 74 833 42 53 wew. 17.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!