Praca w KGHM czeka! HR, IT, biuro prasowe, kopalnie, logistyka [OFERTY]

Mateusz Różański
Frezer - praca w Legnicy

Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A.
Komórka organizacyjna: Wydział Produkcji Konstrukcji i Urządzeń

Zakres obowiązków:
1. Obsługa frezarki numerycznej, bramowej, uniwersalnej.
2. Frezowanie płaszczyzn, gabarytów, kanałków o różnych kształtach, wiercenie, wytaczanie, frezowanie, trasowanie.
3. Ręczne i zmechanizowane prace transportowe.
4. Dbanie o należyty stan maszyn, narzędzi i urządzeń oraz pozostałego wyposażenia stanowiskowego.

OFERUJEMY:
• Stabilną pracę w dużej firmie.
• Przejrzyste warunki zatrudnienia.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

• Bogaty pakiet socjalny m.in.:
- karty MultiSport,
- preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
- pakiety opieki medycznej (również dla rodziny),
- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Wymagania:
Minimalne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewny.
- Wymagany staż: 6 miesięcy
- Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego II S.
- Uprawnienia do obsługi żurawia z poziomu roboczego.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego - w stopniu dobrym.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 31/05/2018
Frezer - praca w Legnicy Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. Komórka organizacyjna: Wydział Produkcji Konstrukcji i Urządzeń Zakres obowiązków: 1. Obsługa frezarki numerycznej, bramowej, uniwersalnej. 2. Frezowanie płaszczyzn, gabarytów, kanałków o różnych kształtach, wiercenie, wytaczanie, frezowanie, trasowanie. 3. Ręczne i zmechanizowane prace transportowe. 4. Dbanie o należyty stan maszyn, narzędzi i urządzeń oraz pozostałego wyposażenia stanowiskowego. OFERUJEMY: • Stabilną pracę w dużej firmie. • Przejrzyste warunki zatrudnienia. • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. • Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. • Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty MultiSport, - preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, - pakiety opieki medycznej (również dla rodziny), - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci. Wymagania: Minimalne: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewny. - Wymagany staż: 6 miesięcy - Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego II S. - Uprawnienia do obsługi żurawia z poziomu roboczego. - Umiejętność czytania rysunku technicznego - w stopniu dobrym. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 31/05/2018
Na koniec maja KGHM, czyli największy pracodawca w województwie, poszukuje kilkudziesięciu nowych pracowników. Oferty dotyczą zarówno tzw. pracowników dołowych, jak też inżynierów, czy pracowników administracyjnych. Poszukiwany jest również... rzecznik. Kliknij ZOBACZ GALERIĘ i sprawdź najnowsze oferty.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!