Rewelacyjny mecz Górnika Trans.eu Wałbrzych w Siedlcach

Paweł Gołębiowski
Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych nie mieli problemów z pokonaniem w Siedlcach tamtejszego SKK. Podopieczni trenera Marcina Radomskiego pokonali gospodarzy 95:81.
Wałbrzyszanie już w pierwszej kwarcie odebrali rywalom chęć do walki. Górnik Trans.eu tę część pojedynku wygrał 27:10. W drugiej i trzeciej kwarcie powiększał jeszcze przewagę i na ostatnie 10 minut zespoły wychodziły przy prowadzeniu gości 76:52. Takiej przewagi już nie można było roztrwonić.

SKK Siedlce - Górnik Trans.eu Wałbrzych 81:95 (10:27, 21:26, 21:23, 29:19)

Górnik Trans.eu: Niedźwiedzki 27, Ratajczak 20, Der 14, Kruszczyński 8, Wróbel 8, Spała 7, Krzywdziński 6, Durski 5, Glapiński 0, Jeziorowski 0.