W meczu Górników lepszy ten z Polkowic

PG; Fot. Dariusz Gdesz
Górnik PWSZ Wałbrzych przegrał sparing z Górnikiem Polkowice

Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych przegrali 0:2 (0:1) mecz kontrolny z pierwszoligowym Górnikiem Polkowice. – Takie spotkania są dla nas wartościowym sprawdzianem. Pokazują nad czym musimy jeszcze pracować - mówi Robert Bubnowicz, trener Górnika PWSZ. Jego podopieczni nie zaprezentowali się źle w pojedynku rozgrywanym na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Ratuszowej, w Wałbrzychu. Popełnili jednak kilka błędów, które zemściły się. Pierwszego gola dla gości strzelił w 18 minucie Łukasz Sierpina, a w 70 minucie na 2:0 podwyższył Damian Piotrowski.