3:2 dla MKS-u Świdnica

Świdniczanki pokonały STS Victorię Lubliniec

Siatkarki II-ligowego MKS-u Świdnica wygrały kolejny mecz w stosunku 3:2. W poprzedniej kolejce po pięciosetowej walce pokonały na wyjeździe MKS Zorza Wodzisław Ślaski. Teraz tie break decydował o ich wygranej u siebie z STS-em Victorią Lubliniec. Świdniczanki zafundowały swoim kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów. Pierwszego seta wygrały gładko 25:18, drugiego jednak przegrały 18:25. Trzecia partia znowu należała do gospodyń, które zwyciężyły 25:21. W czwartej części meczu uległy jednak STS-owi 20:25. Na szczęście piaty set należał do MKS-u Świdnica, który decydującą partię wygrał 15:11.