Bielawa: Bielawianka pokonała na wyjeździe 2:1 Orkana Szczedrzykowice

PG
Drużyna z Bielawy odniosła trzecie zwycięstwo w trzeciej serii spotkań.

Rewelacyjnie spisuje się w rozgrywkach IV ligi ich beniaminek, Bielawianka Bielawa. Podopieczni trenera Karola Ulatowskiego w trzech rozegranych dotychczas kolejkach nie stracili punktu i są liderem tabeli. Ekipa z Bielawy ma też imponujący stosunek bramek 13 – 1. Nie wszystkie spotkania udaje się jednak wysoko wygrywać. W ostatnim pojedynku Bielawianka pokonała na wyjeździe 2:1 Orkana Szczedrzykowice. Goście pierwsi, już w 26 minucie stracili bramkę, ale jeszcze do przerwy (38 min) wyrównał Tomasz Boczkowski. Ten sam zawodnik strzelił w 88 minucie zwycięskiego gola.