Bielawianka rozbiła zespół ze Żmigrodu

Siatkarze z Bielawy, w 14 meczach sezonu nie stracili nawet seta

Siatkarze trzecioligowej Bielawianki Bester Bielawa w ostatniej kolejce pokonali 3:0 ULKS Ogień Żmigród. Zespół z Bielawy, który jest liderem, a w rozegranych wcześniej 13 meczach nie stracił nawet seta nie miał najmniejszego problemu z pokonaniem zamykającej tabelę drużyny gości. Dwa pierwsze sety Bielawianka wygrała do 8 i do 7. Dopiero w trzecim siatkarzom ze Żmigrodu udało się zdobyć więcej niż 10 punktów i przegrali 12:25. Dla gospodarzy pojedynek był zatem czymś w rodzaju treningu przez być może najważniejszymi meczami w sezonie. Teraz bowiem w sobotę, 21 stycznia Bielawianka zmierzy się u siebie z wiceliderem, Ren-Butem Złotoryja, a tydzień później czeka ją także we własnej hali pojedynek z zajmującym trzecią pozycję w tabeli zespołem z Milicza.