Nasza Loteria

Dolnośląskie Królowe Życia: Iga ze Świdnicy, Dagmara z Kłodzka, Asia z Wrocławia... [GALERIA]

red.
Świdniczanka Inga Zawadzka choć w programie TTV „Królowe życia” wydaje się beztroską młodą kobietą, dla której uroda i jej poprawianie jest najważniejsze, tak naprawdę twardo stąpa po ziemi. Zdobywa wykształcenie, ma pracę i stanowisko.
Świdniczanka Inga Zawadzka choć w programie TTV „Królowe życia” wydaje się beztroską młodą kobietą, dla której uroda i jej poprawianie jest najważniejsze, tak naprawdę twardo stąpa po ziemi. Zdobywa wykształcenie, ma pracę i stanowisko.
Kilka dni temu Dagmara - gwiazda „Królowych życia” roztrzaskała się autem na krajowej ósemce między Kłodzkiem a Polanicą-Zdrój. Na szczęście nic poważnego się nie stało. A my przypominamy wszystkie dolnośląskie gwiazdy tego programu. „Królowe życia” to jak czytamy w opisie programu rozgrywająca się w sercu Dolnego Śląska telenowela dokumentalna podglądająca codzienne życie ludzi spełnionych, ale wciąż żądnych przygód. W ich słowniku nie ma takich słów jak przeciętność czy norma. Te królowe mają różne charaktery, inne podejście do życia i priorytety, ale jedno wspólne marzenie – chcą stworzyć swoje własne Hollywood. Każda z nich chce być polską królową!
od 12 lat
Wideo

Szymon Hołownia ma duże ego, większe ma tylko Lech Wałęsa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bielawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto