Doral przegrał we Wrocławiu

Koszykarze z Kłodzka ulegli WKK 51:85

Od porażki zaczęli II-ligowy sezon koszykarze Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko. Jednak gdyby wygrali, to sprawiliby wielką niespodziankę. Zespół z Kłodzka zmierzył się bowiem na wyjeździe z głównym kandydatem do awansu – WKK Wrocław. Gospodarze zwyciężyli 85:51 (16:13, 25:14, 31:14, 13:10). W tym meczu wyrównana walka trwała do połowy drugiej kwarty. Później Doral Zetkama Nysa nie mógł dotrzymać kroku silnemu rywalowi. WKK do przerwy wygrywał już 41:27. Dla WKK punkty zdobyli:-Diduszko 15, Łopatka 12, Grzeliński 11,Grygiel 11,Trojan 8, Nowakowski 8,Spała 5, Leńczuk 5, Płatek 4, Sęk 3, Bochno 3.
Dla zespołu z Kłodzka: Bartkowiak 14,Kowalski 11(3x3),Cieśla 9 (2x3),Ratajczak 7,Magdziarz 4, Wyrwas 4, Barycza 1, Kolonko 1, Józefowicz 0.