Dzierżoniów: Lechia pokonała MKS Szczawno-Zdrój

PG
Beniaminek III ligi rozbił aż 5:0 drużynę z uzdrowiska.

Kolejny sparing wygrała Lechia Dzierżoniów, przygotowujący się do sezonu beniaminek III ligi. Drużyna z Dzierżoniowa tym razem rozbiła aż 5:0 „sąsiada zza miedzy”, czwartoligowy MKS Szczawno-Zdrój. W pierwszej połowie tego spotkania drużyna z uzdrowiska radziła sobie z powstrzymywaniem ataków bardzo dobrze grającej Lechii. Jednak po zmianie stron „rozwiązał się worek z bramkami” dla gospodarzy. Grający bez zmian MKS (do tego w deszczu i przy wiejącym ,silnym wietrze) stracił w ciągu kilku minut aż trzy bramki. Najpierw gola strzałem głową zdobył Masłowski, po chwili w sytuację sam na sam z bramkarzem gości wykorzystał Kuriata, a na 3:0 podwyższył uderzeniem głową Pietrzykowski. Trener Lechii wpuścił wtedy na boisko za strzelców bramek młodych graczy. Obraz gry nie ulegl jednak zmianie. Trafienia dla gospodarzy zalizczyli jeszcze Deneka i Barski.