Górnik PWSZ - Chojniczanka 0:0

Piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych zremisowali na wyjeździe 0:0 z liderująca w tabeli Chojniczanką Chojnice. Skazywani wcześniej przez wielu na porażkę goście radzili sobie w tym spotkaniu całkiem nieźle. W 66. minucie Damian Jaroszewski obronił rzut karny.

RELACJA:
Piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych grają w Chojnicach z liderującą w tabeli Chojniczanką. Po 25 minutach jest remis 0:0. Obydwa zespoły stworzyły sobie już jednak kilka groźnych sytuacji strzeleckich.
Po 35 minutach meczu wałbrzyszanie remisują z liderem 0:0. Po strzale Posmyka z Chojniczanki, Marek Wojtarowicz wybił głową piłkę niemal z bramki gości. Po chwili obrońca gospodarzy skierował futbolówkę tak, że od utraty gola uratowała ich poprzeczka.
Wałbrzyszanie po I połowie spotkania remisują z liderującą w tabeli Chojniczanką 0:0. Po koniec pierwszej części spotkania mieli sporą przewagę i bramkarz gospodarzy z trudem obronił kilka strzałów.
Trwa druga połowa spotkania. W drużynie Górnika PWSZ jedna zmiana. Na boisku Kornela Dusia zastąpił Jan Rytko. W 51. min. wynik nadal bezbramkowy
Wałbrzyszanie nadal remisują z liderującą w tabeli Chojniczanką 0:0. W 66. min. Jaroszewski obronił rzut karny.
Piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych nadal remisują w Chojnicach z Liderem tabeli - Chojniczanką 0:0. Jest 78. min. meczu. W 67. min. W zespole gości nastapiła zmiana. Za Jacka Fojnę na boisko wszedł Grzegorz Michalak.
Jest 83, minuta meczu. Wałbrzyszanie nadal remisują na wyjeździe z liderującą w tabeli Chojniczanką 0:0. W 79. min. w zespole gości za Daniela Zinke wszedł Dominik Janik, a przed chwila za Sawickiego - Matuszak
Drużyny zaczęły pojedynek w składach:
Chojniczanka: Kołba, Mikołajczyk, Jakosz, Steinke, Marynowicz, Lenart, Atanacković, Parzy, Posmyk, Pieczara, Kaźmierowski
Górnik PWSZ: Jaroszewski, Michalak, Wojtarowicz, Bartos, Zawadzki, Wepa, Morawski, Fojna, Sawicki, Zinke, Duś