Górnik PWSZ Wałbrzych - Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0 (0:0) ZDJĘCIA

PG; Fot. Dariusz Gdesz
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
W Wałbrzychu lider tabeli III ligi - Górnik PWSZ wygrał 1:0 z zajmującym 15 miejsce w stawce Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Zwycięstwo nie przyszło jednak wałbrzyszanom łatwo. Goście bronili sie przez 90 minut całą drużyną i ekipa z Wałbrzycha miała problemy ze sforsowaniem tej obrony. Zwycięska bramkę zdobył dopiero w 90 minucie Daniel Zinke

RELACJA:
W Wałbrzychu piłkarze lidera III ligi, Górnik a PWSZ zaczynają mecz z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Wałbrzyszanie wyszli na boisko w składzie: Jaroszewski, D. Michalak, Wojtarowicz, Przerywacz, Majka, Tobiasz, G. Michalak, Morawski, Zinke, Konarski, Janik. Łucznik zaczyna pojedynek w zestawieniu: Kobylarz, Wróbel, Żeliszewski, Dębski, Kuźlak, Brzeski, Odachowski, Kurdykowski, Bobrowski, Stuchly, Moroz
- 15 minuta rzut rożny dla Górnika PWSZ, piłka trafia do Rafała Majki, ale ten nie trafia w piłkę
- 19 minuta - Grzegorz Michalak strzela z dystansu, ale piłka wędruje ponad poprzeczką bramki Łucznika
- 27 minuta - Grzegorz Michalak uderza mocno z 30 metrów, ale piłka wędruje obok słupka bramki gości
- 36 minuta - Bartosz Konarski ukarany żółtą kartką za faul na rywalu
- 42 minuta - po zamieszaniu w polu karnym gości, piłka wędruje na rzut rożny. Za chwilę kolejny. Wałbrzyszanie mają przewagę i piłka w końcu trafia do siatki, ale zawodnik Górnika PWSZ był na pozycji spalonej i gola nie ma
Po pierwszej połowie meczu w Wałbrzychu lider dolnośląsko - lubuskiej grupy III ligi - Górnik PWSZ remisuje z zajmującym 15 miejsce w stawce, Łucznikiem Strzelce Krajeńskie 0:0. Przeciętnie grający wałbrzyszanie mieli przez 45 minut przewagę, ale nie potrafili "rozmontować" zmasowanej obrony gości. Podopieczni trenera Roberta Bubnowicza, oddali zaledwie kilka strzałów, które nie zagroziły bramce Mateusza Kobylarza. Łucznik nie stworzył sobie dotąd żadnej, groźnej sytuacji strzeleckiej
- zaczyna się druga połowa meczu. W Górniku za Bartosza Konarskiego wszedł Adrian Moszyk. W zespole Łucznika bez zmian
- 14 minuta drugiej połowy - kontra gości i Daniel Moroz posyła piłkę tuż ponad bramką wałbrzyszan
- 64 minuta - po strzale Grzegorza Michalaka piłka "przeszła" minimalnie ponad bramką Łucznika
- 66 minuta - zmiana w zespole Łucznika - za Przemysława Brzeskiego wchodzi Marcin Nowik
- 71 minuta - lekki strzał z dystansu Daniela Zinke i bramkarz Łucznika łatwo łapie piłkę. Wynik nadal 0:0
- 73 minuta - druga zmiana w zespole Górnika PWSZ - za Dariusza Michalaka wchodzi Damian Misan
- 80 minuta - zmiana w Górniku PWSZ - za Pawła Tobiasza wszedł Jan Rytko. Wynik nadal 0:0
- 81 minuta - po strzale Moszyka piłka minimalnie omija okienko bramki gośc
i - 87 minuta - Moszyk dostał piłkę tuż przed bramką gości i uderzył głową, ale bramkarz zdołał złapać piłkę
- 90 minuta - Daniel Zinke z bliska pakuje piłkę do bramki Łucznika i Górnik PWSZ prowadzi 1:0