Górnik PWSZ Wałbrzych - Raków Częstochowa 0:1

PG
Piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych przegrali u siebie z Rakowem Częstochowa 0:1. Bramkę dla gości strzelił w 26 minucie Łukasz Brondel. W drugiej polowie wałbrzyszanie starali się odrobić stratę, ale wyraźnie brakowało w ich szeregach Marcina Morawskiego. Pomocnik opuścił plac gry w 40 minucie i od tego czasu akcje gospodarzy stały się czytelne i nie stwarzali większego zagrożenia

W Wałbrzychu trwa przełożony z 21 sierpnia mecz Górnika PWSZ z Rakowem Częstochowa. Goście aktualnie prowadzą 1:0 bo w 26 minucie bramkę strzelił Łukasz Brondel. Górnik zaczał mecz wkładzie: Jaroszewski, Kłak, Wojtarowicz, Przerywacz, D.Michalak, G. Michalak, Morawski, Wepa, Rytko, Zinke, Konarski.Raków zaczął mecz w ustawieniu: Szramowiat, Paweł Kowalczyk, Pluta, Hyra, Łysek, Gajos, Kmieć, Nocuń, Łukasz Kowalczyk, Brondel, Zachara

37 minuta - po strzale Daniela Zinke piłka odbija się od słupka bramko gości (n adal jest 0:0)
40 minuta - zmiana w zespole Górnika PWSz - za Morawskiego wszedł Majka
41 min. - żółta kartka dla Łukasza Kowalczyka (Raków)
Zakończyła się pierwsza połowa meczu w Wałbrzychu. Po 45 minutach Górnik PWSZ przegrywa z Rakowem Częstochowa 0:1. Bramkę dla gości strzelił w 26 minucie Łukasz Brondel.
Przed chwilą zaczęła się druga połowa spotkania w Wałbrzychu.
50 minuta - rzut rozny dla Górnika PWSZ, ale goście wybijają piłkę w pole
53 min. - Przerywacz wykonuje rzut wolny. Nadal 0:1
56 minuta - Górnik PWSZ jest częsciej przy piłce, ale gospodarzom wyraźnie daje sie we znaki brak Morawskiego. Ich akcjom brak pomyslu i nie moga zagrozić rywalom. Żółta kartka dla Konarskiego.
59 minuta - Zinke posyła z rzutu wolnego piłę minimalnie ponad bramka gości
63 minuta - zmiana w Rakowie - za Brondela wszedł Czerwiński
64 minuta - zmiana w Górniku PWSZ - za Konarskiego wszedł Janik
68 minuta - dośrodkowanie z rzutu wolnego Przerywacza, ale za płasko uderza pilkę i goście opanowali sytuację
73 minuta - wrzutka w pole karne Rakowa, ale napastnicy Górnika PWSZ minęli się z piłką
75 minuta - zmiana w Górnika PWSZ - za Grzegorza Michalaka wszedł Paweł Tobiasz
78 minuta - zmian w Rakowie - za Kmiecia wszedł Ceglarz
79 minuta - żółtą kartką ukarany Adam Kłak
80 minuta - po dośrodkowaniu Majki strzelał Wepa,ale bramkarz gości obronił
81 minuta - żółta kartka dla Gajosa
83 minuta - zmiana w Górniku - za Rytkę wszedł Duś
84 minuta - zmiana w Rakowie - za Gajosa wszedł Kulawiak
87 minuta - Jaroszewski świetnie broni strzał napastnika gości i po chwili dobitkę
92 minuta - rzut wolny dla Górnika i po chwili rzut rozny (w polu karnym gosci jest nawet bramkarz Jaroszewski) ale Raków wybija pilkę
94 minuta - koniec meczu