Górnik PWSZ Wałbrzych - Vitrosilicon Iłowa 4:1

W Wałbrzychu lider III ligi, Górnik PWSZ pokonał 4:1 drużynę Vitrosiliconu Iłowa. Wałbrzyszanie mieli w tym spotkaniu zdecydowana przewagę i do przerwy prowadzili 2:1 po golach Damiana Misana w 14 minucie i Dominika Janika w 39 minucie. Trafienie dla gości w 38 minucie zaliczył Sebastian Jędrzejewski. Tuż po przerwie na 3:1 podwyższył Janik, a w 73 minucie wynik meczu na 4:1 ustalił Daniel Zinke.

W Wałbrzychu lider III ligi Górnik PWSZ prowadzi 1:0 z Vitrosiliconem Iłowa. Bramkę strzelił w 14 minucie Misan. Wałbrzyszanie zaczęli pojedynek w składzie: Jaroszyński, Wojtarowicz, Łaski, Przerywacz, Tobiasz, Morawski, Michalak, Smoczyk, Zinke, Misan, Janik. Goście wyszli na boisko jedenastką: Kowalski, Jędrzejewski, Bagiński, Jabłoński, Kasperczak, Jakubik, Świrlik, Dróżdż, Brzeziński, Mastalerz, Borkowski
32 minuta - żółta kartkę dostał zawodnik gości Jarosław Kasperczak
W Wałbrzychu 1:1 . W 38 minucie bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa Jędrzejewski
Natychmiastowa odpowiedź wałbrzyszan. W 39 minucie gola strzelił Dominik Janik i jest 2:1 dla Górnika PWSZ
Po 45 minutach spotkania w Wałbrzychu lider III ligi, Górnik PWSZ prowadzi z Vitrosiliconem Iłowa 2:1. Wałbrzyszanie mają wyraźna przewagę. Tuż przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę mieli jeszcze dwie stuprocentowe sytuacja, których nie wykorzystali. Dotychczas bramki strzelili: dla Gornika PWSZ - Misan (14 min) i Janik (39), dla Vitrosiliconu - Jędrzejewski (38)46 minuta meczu. Tuz po wznowieniu gry po przerwie Dominik Janik strzałem głowa podwyższa na 3:1 dla Górnika PWSZ
56 minuta - Marcin Morawski z rzutu wolnego trafia piłka w poprzeczkę
W Wałbrzychu nadal Górnik PWSZ prowadzi 3:1 z Vitrosiliconem Iłowa. Jest 60 minuta spotkania - żółta kartkę dostał Szuszkiewicz, który w 46 minucie wszedł na boisko za Borkowskiego .
63 minuta trener gości dokonuje trzech zmian w składzie. Za Dróżdża, Brzezińskiego i Mastalerza wchodzą: Rakowski, Mentel i Góral
73 minuta Daniel Zinke pięknym strzałem posyła piłkę obok prawego słupka i Górnik PWSZ prowadzi 4:1
80 minuta - Kasperczak zobaczył drugą żółta kartkę a w efekcie czerwoną i musiał opuścić boisko. W drużynie gospodarzy zmiana - za Grzegorza Michalak wszedł Tomasz Wepa. (wynik nadal 4:1 dla Górnika PWSZ)
85 minuta w zespole Górnika PWSZ zmiana - Za Dominika Janika wszedł Bartosz Konarski
88 minuta za Tobiasza wszedł Jan Rytko
90 minuta - koniec meczu

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani