Górnik-Trans Wałbrzych - WKK Wrocław 24:36

Koszykarscy młodzicy Górnika-Trans Wałbrzych przegrali w półfinale odbywającego się w Opalenicy turnieju finałowego mistrzostw Polski 24:36 z WKK Wrocław. Wrocławianie byli w tym meczu wyraźnie lepsi. Po dwóch kwartach wygrywali 21:10. Co prawda trzecią odsłonę wałbrzyszanie wygrali 10:4 i odrobili część strat, jednak czwarta kwarta znowu należała do WKK, który powalczy o złoty medal. Górnik-Trans Wałbrzych - WKK Wrocław (3:7, 7:14, 10:4, 4:11) Górnik-Trans: Krzymiński 8, Szmidt 4, Szymanowski 3, Durski 3, Kołaczyński 2, Krzepina 2, Jeziorowski 2, Jarosiński 0, Kłyż 0, Sumiński 9, Kowalski 0 WKK: Strzelec 11, Melone 8, Kapa 4, Kobzar 3, Chowański 2, Kostrzewa 2, Olesiewicz 2, Szawlis 0, Ścibisz 0, Jędrzejewski 0, Cetera 0, Sadowski 0

Koszykarscy młodzicy Górnika Wałbrzych, walczą w półfinale, rozgrywanego w Opalenicy, finałowego turnieju Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Przeciwnikiem wałbrzyszan jest drużyna WKK Wrocław.

RELACJA:
Po 2. min. Górnik prowadzi 1:0
Na 5,52 min. przed końcem pierwszej kwarty jest 3:1 dla Górnika
Walczący w półfinale turnieju finałowego mistrzostw Polski młodzików, koszykarze Górnika-Trans Wałbrzych, na 6,26 przed końcem II kwarty przegrywają 3:13 z WKK Wrocław. Wałbrzyszanie zaczęli mecz całkiem dobrze i początkowo był remis 3:3, ale później wrocławianie odskoczyli. WKK wygrało pierwszą kwartę 7:3, a w drugiej przewaga jeszcze rośnie.
Na 2,33 min. przed końcem II kwarty jest 15:6 dla WKK
Po dwóch kwartach półfinałowego meczu mistrzostw Polski Górnik-Trans Wałbrzych przegrywa z WKK Wrocław 10:21
Po dwóch, słabszych kwartach, młodzicy Górnika Wałbrzych zmobilizowali się i w trzeciej na razie minimalnie prowadzą. Na 5,59 min. przed końcem III kwarty WKK wygrywa jednak 23:14
Na 2,05 przed końcem III kwarty jest 25:17 dla WKK Wrocław
Po III kwarcie meczu o finał mistrzostw Polski, młodzicy Górnika-Trans Wałbrzych przegrywają 20:25 z WKK Wrocław
Trzecia kwarta pojedynku zaczęła się dobrze dla wrocławian. Na 5.49 min. przed końcem meczu WKK prowadzi z Górnikiem-Trans 31:20
Na 2.19 min. przed końcem meczu - Górnik-Trans Wałbrzych przegrywa 22:35
Koniec meczu: WKK wygrał 36:24