Górnik wygrał we Wrocławiu

Koszykarze trenera Chlebdy wzięli rewanż

Koszykarze trzecioligowego JKKS-u Górnika Wałbrzych wygrali na wyjeździe 98:69 z rezerwami Śląska Wrocław. Ekipa trenera, Arkadiusza Chlebdy spisała się świetnie. Wałbrzyszanie zrewanżowali się za porażkę na własnym parkiecie w pierwszym w sezonie meczu tych drużyn, kiedy ulegli Śląskowi 68:82. JKKS Górnik tym razem dominował od początku spotkania. Po trzech minutach było już 12:0 dla gości, a pierwsza kwarta zakończyła się ich prowadzeniem 22:16. Kolejne odsłony także należały do Górnika, w czym duża zasługa Adriana Stochmiałka, zdobywcy 31 punktów.
WKS Śląsk Wrocław – JKKS Górnik Wałbrzych 69:98 (16:22, 21:28, 15:26, 17:22)
JKKS Górnik: Stochmiałek 31, Wieczorek 19, Murzacz 14, Maryniak 14, Wrona 8, Narnicki 7, Filipiak 3, Jaskólski 2, Mateusz Ciuruś 0, Stopiński 0.