II Kryterium Uliczne o Puchar Proboszcza Parafii pw. WNMP w Bielawie

RED
W ramach IV Festynu Parafialnego w Bielawie odbyło się II Kryterium Uliczne o Puchar Proboszcza Parafii pw. WNMP w Bielawie. Zawodnicy ścigali się na trzech dystansach i w trzech kategoriach wiekowych.

Wśród dzieci do 10 lat zwyciężył Rafał Źródlak. W kategorii do 13 lat bezkonkurencyjny okazał się Kacper Czajkowski – 25 pkt, drugie miejsce wywalczyła Monika Wiatrak -15 pkt., a trzecie Michał Podgórski – 5 pkt. W kategorii 13 plus zwyciężył Michał Gołębiewski – 36 pkt., drugie miejsce z 20 pkt. zdobył Artur Pawlaczek, a trzecie miejsce Stanisław Łozdowski - 18 pkt.