Lechia przegrała na swoim boisku

Zespół z Dzierżoniowa uległ imienniczce z Zielonej Góry

Trzecioligowa Lechia Dzierżoniów przegrała na swoim boisku 2:4 (1:2) z Lechią Zielona Góra. Mecz zaczął się fatalnie dla gospodarzy, którzy po kilku minutach przegrywali 0:2. Do przerwy jednak kontaktową bramkę strzelił Mariusz Paszkowski. Tuż po zmianie stron, zespół z Dzierżoniowa wyrównał. W 50. min. gola na 2:2 zdobył Łukasz Maciejewski. Wydawało się, że gospodarze mogą jeszcze rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. Nic z tego. Kolejne bramki dla Lechii Zielona Góra strzelili Michał Sucharek i Rafał Figiel. Wygrana gości mogła być jeszcze wyższa, ale Łukasz Malec, bramkarz ekipy z Dzierżoniowa obronił rzut karny.