Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Oferta uczelni z całej Polski na jednej stronie internetowej - www.edutargi.pl

ELW
Od jutra, czyli 24 lutego do piątku 26 odbędzie się czwarta edycja Trójwymiarowych Targów Edukacyjnych ACI. Inicjatywie tej patronuje Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zapraszamy wszystkich maturzystów do zapoznania się z propozycjami wyższych uczelni w internecie, bez konieczności wyjazdów na targi do poszczególnych ośrodków akademickich. Wystarczy wejść na stronę www.edutargi.pl by przyjrzeć prezentacje wystawców i znaleźć uczelnię, która w spełnia nasze oczekiwania.
- Założyliśmy, że witryna targowa musi trafiać w gusta młodego odbiorcy. Postawiliśmy więc na nowoczesny layout, dynamiczne animacje, szybką nawigację z łatwym dostępem do informacji. Z kolei dla wystawców, czyli uczelni, najistotniejsza jest możliwość atrakcyjnego pokazania się poprzez video, slideshow, zamieszczenie folderów w wersji PDF, a także poznania opinii i komentarzy wyrażanych przez użytkowników pod prezentacjami każdej ze szkół – mówi Agnieszka Szczepanek-Moskal z Akademickiego Centrum Informacyjnego z Poznania.
Strona wyposażona jest w wyszukiwarkę, która wszystkim ułatwi internautom i przyspieszy wyszukiwanie danych. Wyszukiwarka przyjmuje nazwy uczelni, skróty nazw, kierunki, specjalności, miejscowości. Strona Trójwymiarowych Targów Edukacyjnych oferuje kompendium wiedzy o uczelniach i upraszcza proces odnajdowania interesujących informacji o polskim rynku edukacyjnym.
Wystawcy podzieleni zostaną na trzy trzech, podzielonych tematycznie działach:
- studia licencjackie i magisterskie,
- studia podyplomowe, doktoranckie, MBA
- szkoły policealne, językowe oraz szkolenia.
Wśród prezentujących się szkół znajdziemy m.in.: Uniwersytety z Warszawy, Poznania, Katowic, Gdańska, Szczecina, Politechniki Warszawską, Poznańską, Opolską, Rzeszowską, Wojskowa Akademię Techniczną, Akademię Górniczo-Hutniczą, Akademię Marynarki Wojennej, Akademię Morską z Gdyni i Szczecina oraz wiele innych uczelni z różnych ośrodków akademickich w całej Polsce.
Targom będzie towarzyszyć konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Będą to zestawy kosmetyków, zaproszenia do restauracji, parków rozrywki, wydawnictwa albumowe, kursy językowe, vouchery na kursy internetowe oraz wiele innych. Lista zwycięzców publikowana będzie na bieżąco po każdej zrealizowanej edycji konkursowej.
W dniach 24-26 Targi mają charakter internetowych spotkań na żywo. Potem, przez następne 6 miesięcy prezentacje wystawców pozostają aktywne na stronie www.edutargi.pl Sama witryna będzie przez nas na bieżąco aktualizowana, tak by maturzyści znajdowali zawsze świeże informacje

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bielawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto