Piłka nożna: Bielawianka zremisowała na wyjeździe

Lider IV ligi podzielił się punktami z GKS-em Kobierzyce.

Remisem zakończył się wyjazdowy mecz lidera IV ligi, Bielawianki Bielawa. Rewelacyjny beniaminek z Bielawy zremisował w Kobierzycach z tamtejszym GKS-em 1:1. Goście byli jednak bardzo bliscy zwycięstwa. Bielawianka objęła prowadzenie w 18 minucie po skutecznie wykonanym przez Tomasza Boczkowskiego, rzucie karnym. GKS wyrównał dopiero w 89 minucie, po tym jak Maciej Pietruszewski wykazał się największym sprytem w zamieszaniu po wykonywanym przez zespół z Kobierzyc, rzucie rożnym. Bielawianka prowadzi obecnie w tabeli, a o jeden punkt ustępuje jej Miedź II Legnica.