Piłka nożna: Grom wyeliminował Bielawiankę

Zdobywca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, tym razem odpadł już w pierwszej rundzie.

Wielką niespodziankę w rozgrywkach Pucharu Polski sprawił Grom Witków. Drużyna z wałbrzyskiej klasy okręgowej wyeliminowała lidera IV ligi – Bielawiankę Bielawa. Bielawianka, która w poprzedniej edycji pucharu, triumfowała na szczeblu wojewódzkim tym razem zakończyła pucharową przygodą już na pierwszej rundzie, przegrywając w Witkowie 1:2. Grom objął prowadzenie w meczu po golu Przemysława Kloca z 32. minuty. Po przerwie, w 63. min. wyrównał Tomasz Boczkowski, ale w 75. min. bramkę z rzutu karnego, dającą zwycięstwo gospodarzom zdobył Andrzej Kloc.

Grom Witków - Bielawianka Bielawa 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 P. Kloc (32), 1:1 Boczkowski (63), 2:1 A. Kloc (75 k)

Grom: Iwaniczuk, Piech, Cegielski M., Kujawa A. (46 Żołnierek), Prymula, Liszka (85 Kujawa M.), Kloc A., Cegielski Ł., Kloc P., Krzysztań, Spłocharski (81 Rutkowski)
Bielawianka: Celmer, Rapacz, Ulatowski, Morasz, Kroczak, Owczarek, Chęciński, Boczkowski (Piątkowski), Świerzawski (89 Cichacki), Rorat(76 Kroczak), Rurarz