Piłka nożna: Puchar Wiosny dla Polkowic

Lechia Dzierżoniów była druga, a Victoria Wałbrzych trzecia w zawodach młodzików.

Dwanaście drużyn młodzików wystartowało w rozgrywanym w hali wałbrzyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji piątym „Pucharze Wiosny”. Zespoły uczestniczące w zawodach zorganizowanych przez Piłkarski Uczniowski Klub Sportowy „Victoria” najpierw rywalizowały w trzech grupach, z których do finałowej rozgrywki awansowali ich zwycięzcy. W finale Górnik Polkowice pokonał 3:2 Lechią Dzierżoniów i zremisował 2:2 z Victorią Wałbrzych. Lechia wygrała natomiast z Victorią 2:0 i ostatecznie zajęła drugie miejsce w turnieju. Zwycięzcą został Górnik Polkowice, a Victoria Wałbrzych uplasowała się na trzeciej pozycji.