Policjanci strzelali na medal (ZDJĘCIA)

Opracowane
Policjanci strzelali na medal, a zwycięzcą został aspirant z komendy w Dzierżoniowie. Zobacz zdjęcia z Dolnośląskich Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Myśliwych.

449 punktów uzyskał asp. Paweł Pindera, który zwyciężył w I Dolnośląskich Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych Myśliwych. Policjanci strzelali i walczyli u puchary oraz cenne nagrody rzeczowe w kilku konkurencjach strzeleckich m.in. strzeleniu do rzutków oraz do makiet imitujących zwierzynę łowną z odległości od 35 do 100 m.

Policjanci strzelali: oto podium!

Do konkursu stanęło 19 zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe z Dolnego Śląska. Zwycięzcą zawodów został dzierżoniowski policjant asp. Paweł Pindera, na drugim miejscu uplasował się pan Zbigniew Dziumakowski reprezentujący Służbę Więzienną z ZK w Strzelinie z wynikiem 443 punktów. Na najniższym stopniu podium stanął pan Kamil Kocoń z Długopola, przedstawiciel Lasów Państwowych, który uzyskał 441 punktów. Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach m.in: SkeetTrap. Policjanci strzelali też do tarczy.