Porażka Orła w wojewódzkim finale Pucharu Polski

PG
Drużyna z Ząbkowic Śląskich przegrała z Chrobrym Głogów.

Piłkarzom Orła Ząbkowice Śląskie nie udało się zdobyć Pucharu Polski na szczeblu województwa dolnośląskiego. W rozgrywanym w Głogowie finałowym meczu, spadkowicz z III ligi, długo jednak trzymał się dzielnie w pojedynku z Chrobrym, który w zakończonym sezonie wywalczył awans do II ligi. Grający w okrojonym składzie Orzeł do przerwy remisował w Głogowie 0:0. Po zmianie stron posiadający przewagę gospodarze jeszcze mocniej przycisnęli i zdołali rozstrzygnąć losy pojedynku na swoją korzyść. Zrobili to w ciągu 60 sekund. Najpierw w w 72. minucie Marcina Kamieniarza pokonał Konrad Węglarz, a w 73. minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Stasiak. Więcej goli gospodarze już nie zdobyli. Orzeł godnie pożegnał się z Pucharem Polski. Dla drużyny z Ząbkowic Ślaskich samo dotarcie do finału i pokonanie po drodze między innymi Polonii Świdnica i Lechii Dzierżoniow jest już sporym sukcesem.