Siatkarze Victorii PWSZ przegrali w Katowicach

Wałbrzyszanie polegli po pięciosetowej walce

Siatkarze drugoligowej Victorii PWSZ Wałbrzych przegrali 2:3 wyjazdowy pojedynek ze Spodkiem Katowice. Była to pierwsza w tym sezonie porażka ekipy trenera, Marka Olczyka. Spodek w rozegranych dotąd trzech kolejkach nie wygrał meczu. Wałbrzyszanie byli jednak bardzo blisko pokonania rywala z Katowic. Pierwszego seta wygrali 25:16, drugiego 25:22. W trzeciej partii, po zaciętej końcówce lepsi 28:26 byli gospodarze. To był decydujący moment pojedynku. Czwartego seta Spodek wygrał 25:23, a w tie breaku był wyraźnie lepszy i zwyciężył 15:10.