Siatkarze z Bielawy wygrali

Bielawianka Bester pokonała AZS Politechniki Opolskiej

Siatkarze beniaminka II ligi, Bielawianki Bester Bielawa wygrali u siebie 3:0 z AZS-em Politechniki Opolskiej. Pojedynek zaczął się od prowadzenia gości. W pewnym momencie, w pierwszym secie wygrywali już 15:10. Wtedy jednak Bielawianka wzięła się za odrabianie strat i zwyciężyła w tej partii 27:25. Druga część spotkania przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy wygrali 25:15. W trzecim secie akademicy stawiali trochę bardziej zacięty opór, ale drużyna z Bielawy i tak wygrała 25:22.

Bielawianka Bester - AZS Politechnika Opole 3:0 (27:25, 25:15,25: 22)

Bielawianka: Kurpiel, Gogola, Borkowski (K), Jerzyk, Pacioch, Skibicki, Budziński (libero) oraz Król, Dusza.