Świdnica: Polonia/Sparta przegrała ze Śląskiem Wrocław grającym w Młodej Ekstraklasie

Świdniczanie zagrali słabo po przerwie.

Przygotowujący się do trzecioligowego sezonu piłkarze Polonii/Sparty Świdnica ulegli w meczu towarzyskim 0:3 drużynie Śląska Wrocław występującej w Młodej Ekstraklasie. W pierwszej połowie spotkania świdniczanie prowadzeni przez trenera Roberta Prykę mieli sporą przewagę, ale po jednym z kontrataków, w 30 minucie prowadzenie objął Śląsk. Utrzymało się ono do przerwy. W drugiej części meczu trener Polonii/Sparty wpuścił na boisko zmienników i gra świdniczan „siadła”. Wrocławianie przejęli inicjatywę i udokumentowali to dwoma trafieniami. W 73 podwyższyli prowadzenie na 2:0, a w 89 minucie ustalili wynik spotkania.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0