Świdniczanie zremisowali ze Strzelinianką

Polonii zabrakło skuteczności

Przygotowujący się do rundy rewanżowej sezonu piłkarze trzecioligowej Polonii Świdnica zremisowali 1:1 z IV–ligową Strzelinianką Strzelin. Świdniczanie mieli w tym spotkaniu przewagę jednak brakowało im skuteczności. W 20. minucie objęli prowadzenie po celnym strzale Goździejewskiego. Jednak w 30. minucie Strzelinianka wyrównała i wynik nie uległ już zmianie. Polonia: I. Pierzga (46 Stitou), Bielski, Luber (75 Wirchniański), Lato, Miętkiewicz (75 Krzykalski), W. Szuba (60 Borowy), Łagiewka, Madziała (46 Morawski), N. Pierzga (75 Czoch), Goździejewski (60 Ł. Szuba), Stachyra (75 Klimczak)