Świdniczanki zaczęły sezon od zwycięstwa

PG
MKS pokonał 3:0 Gaudię Trzebnica

Gładkim zwycięstwem zaczęły II ligowy sezon siatkarki MKS-u Świdnica. Świdniczanki pokonały we własnej hali 3:0 Gaudię Trzebnica. Pierwszego seta gospodynie wygrały 28:26, ale prowadziły w nim od początku, a zacięta końcówka była wynikiem chwilowego rozluźnienia zawodniczek MKS-u. Nie pozwoliły sobie na to w drugiej partii. O ich przewadze świadczy wynik – 25:8. W trzecim secie Gaudia próbowała uratować się od porażki. Dziewczęta z Trzebnicy robiły co mogły, długo trwała wyrównana walka, ale świdniczanki rozstrzygnęły na swoją korzyść końcówkę seta i meczu wygrywając 25:23.