Victoria Górnik Wałbrzych wygrała z Żubrami Białystok 82:73

PG
Do rozstrzygnięcia pojedynku w Wałbrzychu potrzebna była dogrywka. W normalnym czasie gry koszykarze Victorii Górnik remisowali z Żubrami 69:69. W doliczonych 5 minutach wałbrzyszanie byli jednak znacznie lepsi. Swietnie spisywał się wtedy zwłaszcza Sławomir Buczyniak, który zdobył 10 z 13 punktów zespołu

Relacja
Koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik Wałbrzych zaczęli mecz z Żubrami Białystok piątką: Buczyniak, Wróbel, Jakóbczyk, Józefowicz, Sterenga. Goście wyszli na parkiet w składzie: Kujawa, Kulikowski, Brzozowski, Bajer, Rapucha

- 8 minuta I kwarty - Victoria Górnik - Żubry 21:15
- po I kwarcie - Victoria Górnik - Żubry - 26:19
- 5 minuta II kwarty - Victoria Górnik - Żubry - 28:25
Victoria Górnik Wałbrzych prowadzi po II kwarcie z Żubrami Białystok 40:39. Goście odrobili część strat z pierwszej części spotkania wygrywając drugie 10 minut 20:14. Dobry okres gry miał w tym czasie ich awodnik Tomasz Kujawa, który trafił trzy razy za 3 punkty, a w sumie zdobył już 14 oczek. Dla wałbrzyszan dotychczas najwięcej punktów zdobył Krzysztof Jakóbczyk - 12
- 5 minuta III kwarty - Victoria Górnik - Żubry - 45:53
- po III kwarcie - Victoria Górnik - Żubry - 54:57
- do końca meczu w Wałbrzychu pozostało 5 minut. Victoria Górnik przegrywa z Żubrami Białystok 58:6
- po IV kwarcie Victoria Górnik remisuje z Żubrami Białystok 69:69 i do wyłonienie zwycięzcy meczu w Wałbrzychu potrzebna jest dogrywka

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0