Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Victoria PWSZ - TKS Nascon Tychy 1:3

PG ; Fot. Dariusz Gdesz
Nie było niespodzianki w meczu siatkarzy II-ligowej Victorii PWSZ Wałbrzych z liderującym w tabeli TKS-em Nascon Tychy. Tyszanie, którzy w bieżącym sezonie nie ponieśli jeszcze porażki wygrali w Wałbrzychu 3:1. Powtórzyli zatem wynik z pierwszego w sezonie spotkania tych drużyn. Lider był po raz drugi za mocny dla drużyny trenera Marka Olczyka. Mecz w Wałbrzychu zaczął się jednak obiecująco dla gospodarzy. TKS pierwszego seta wygrał po w miarę zaciętej walce 25:21. W drugiej partii górą byli nawet wałbrzyszanie, wygrywając 25:20. Przy stanie 1:1 w setach tyszanie jednak zmobilizowali się i rozbili Victorię PWSZ 25:16 i 25:13.