Victoria PWSZ wygrała w Miliczu

Siatkarze z Wałbrzycha, w towarzyskim meczu pokonali trzecioligowca

Siatkarze drugoligowej Victorii PWSZ rozegrali na wyjeździe, towarzyski mecz z zespołem KS Milicz. Wałbrzyszanie pokonali trzecioligowca, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Pierwszego seta wygrali gospodarze 25:23. W drugiej partii lepsza była Victoria PWSZ, ale rozstrzygnęła na swoją korzyść dopiero końcówkę seta 27:25. W następnych częściach spotkania goście wygrali ze słabnącymi siatkarzami z Milicza (mają w składzie byłych I-ligowców: Zająca i Szczurowskiego) 25:23 i 25:21. Teraz przed Victorią PWSZ ligowy pojedynek, w sobotę, 4 lutego, na wyjeździe z Czarnymi Rząśnia.