Wałbrzych: Ania Dąbrowska zagra w Tawernie

ELW
Wałbrzyska Tawerna 9 Fala zaprasza w sobotni wieczór na koncert Ani Dąbrowskiej.

Wokalistka ta wykonuje muzykę popularną z elementami jazzu i soul, przez co nadaje jej indywidualne, zmysłowe brzmienie. Piosenkarka urodziła się w Chełmie i zdobyła wykształcenie muzyczne. Początkowo była wokalistką zespołu "4 Pory Roku" i razem z nim brała udział w wielu konkursach muzycznych.
Występowała na przykład na Festiwalu Poezji Śpiewanej i Festiwalu Piosenki Francuskiej.

Po wzięciu udziału w programie "Idol" Ania Dąbrowska zaczęła karierę solową i w 2004 roku wydała swoją pierwszą płytę, z której pochodzi przebój "Tego chciałam".
W 2005 artystka została uhonorowana trzema Fryderykami, ale już w 2009 roku mimo dziewięciu nominacji, nie dostała żadnej statuetki. Obecnie piosenkarka pracuje nad swoją czwartą płytą, na której znajdą się piosenki anglojęzyczne. Początek koncertu o g. 21. Bilety kosztują 50 zł i można je zarezerwować telefonicznie tel. 508 113 633.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Trzymał w ramionach Jane Fondę - poznaj jego historię!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bielawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie