Wałbrzyszanie lepsi od Stali Bielsko-Biała

Przygotowujący się do rundy rewanżowej sezonu piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych rozegrali kolejny sparing

Tym razem lider dolnośląsko – lubuskiej grupy trzeciej ligi pokonał 2:1innego trzecioligowca – Stal Bielsko-Biała, która zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy śląsko – opolskiej.
W pierwszej połowie pojedynku rozgrywanego w Dzierżoniowie żadna z drużyn nie mogła osiągnąć wyraźnej przewagi. Przez 45 minut gra nie układała się zarówno wałbrzyszanom jak i ich rywalom. Dopiero po zmianie stron zespoły zaczęły przeprowadzać płynniejsze akcje i zaczęły padać gole. Bramki dla Górnika PWSZ zdobyli: w 60 minucie Adrian Moszyk, i w 80 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego Marcin Morawski. W tym spotkaniu w wałbrzyskim zespole testowany był Mateusz Sawicki, 19-letni wychowanek Górnika. Ten obrońca ostatnio występował w Promieniu Opalenica, zespole poznańskiej okręgówki. Czy zostanie zawodnikiem Górnika PWSZ okaże się w najbliższych dniach.