Wyjazdowa porażka Dorala Zetkamy Nysy

Paweł Gołębiowski
Nie powiodło się koszykarzom drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko w pierwszym występie w nowym roku.

Podopieczni trenera Tomasza Włodowskiego przegrali w 12 kolejce rozgrywek 66:84 wyjazdowy mecz z AZS-em Politechniką Opolską. Zespół z Kłodzka od początku spotkania słabo bronił i miał problemy ze zdobywaniem punktów. W efekcie po 20 minutach przegrywał już 28:51. Doral Zetkama Nysa zmobilizował się w trzeciej kwarcie i odrobił część strat, zmniejszając prowadzenie akademików do 14 punktów (47:61), jednak ostatnia odsłona znowu należała do gospodarzy. PG