Bielawianka lepsza w sparingu trzecioligowców

Piłkarze z Bielawy pokonali 1:0 Polonię Świdnica

Mecz sparingowy rozegrali dwaj, przygotowujący się do rundy wiosennej, trzecioligowcy z naszego regionu. Przy trzaskającym mrozie Bielawianka Bielawa pokonała u siebie 1:0 Polonię Świdnica. W pierwszej połowie spotkania goście mieli przewagę, ale nie potrafili tego wykorzystać. Między innymi dwie, znakomite okazje zmarnował Jacek Stachyra, do niedawna zawodnik Gromu Witków. Po zmianie stron Bielawianka uzyskała lekką przewagę, a gola dającego jej zwycięstwo strzelił w 53. minucie Dawid Wac.
Bielawianka Bielawa – Polonia Świdnica 1:0 (0:0)

Bielawianka: Malinowski, Rapacz, Morasz, Chrapek, Ślepecki, Zieliński, Chęciński, Kaczmarek, Ulatowski, Marszałek, Olejnik, Spyrka, Rurarz, Kowalski, Wac, Niewiadomski, Furmankiewicz, Ochota.
Polonia:
I połowa: Płoszczyca, Szewczak, P. Salamon, Lato, Tobiasz, Bielski, W. Szuba, Pierzga, Domański, Śmiałowski, Stachyra
II połowa: Stitou, Luber, Bielski, P. Salamon (60 Wirchniański), Lato, W. Szuba (60 Domański), Pierzga (55 Czoch), Madziała, Szewczak (60 Ł. Szuba), Stachyra (50 Śmiałowski), Goździejewski.