Polonia/Sparta Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:0 (0:0).

PG
Wszystkie bramki padły po przerwie.

Nie tylko liderujący w tabeli, Górnik PWSZ doznał porażki w ostatniej kolejce III ligi. Także inny trzecioligowiec z naszego regionu, Orzeł Ząbkowice Śląskie musiał przełknąć gorycz porażki. Tyle, że ząbkowiczanie ulegli w Świdnicy innemu zespołowi z naszego terenu – Polonii/Sparcie. Świdniczanie do przerwy nie mogli udokumentować bramkami swojej przewagi, pomimo że od 32 minuty grali w przewadze bo czerwoną kartkę zobaczył wtedy Łukasz Świder. Gospodarze rozstrzelali się jednak po przerwie, a właściwie Adrian Sobczyk, który zdobył trzy gole. Jedno trafienie dołożył Marcin Bodnar.