Remis Polonii/Sparty Świdnica i Orła Ząbkowice Śląskie

Nienajlepiej spisały się w środę, 21 kwietnia dwie trzecioligowe drużyny z naszego regionu, które rozgrywały tego dnia zaległe mecze.

Polonia/Sparta Świdnica zremisowała na wyjeździe 2:2 z Arką Nowa Sól, a Orzeł Ząbkowice Śląskie na własnym boisku uzyskał bezbramkowy remis z Pogonią Świebodzin. Świdniczanie objęli prowadzenie w spotkaniu już w 10 minucie, po bramce strzelonej przez Arkadiusza Felicha. Niestety pod koniec pierwszej połowy stracili dwie bramki (40 min. Łukasz Kałużny i 41 min Filip Kamiński) i było 2:1 dla gospodarzy. Po zmianie stron Polonia/Sparta zaatakowała, ale zdołała tylko doprowadzić do wyrównania. Bramkę na 2:2 w 54 minucie strzelił Marcin Bodnar.